Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Pierwsza elektryczna nauka jazdy w Kielcach - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Pierwsza elektryczna nauka jazdy w Kielcach

Szanowni kursanci.

Od dnia 6-XII-2020 roku możecie zapisywać się na kurs prawa jazdy pierwszym elektrycznym samochodem nauki jazdy w Kielcach. Oddajemy do Waszej dyspozycji 170 konne BMW I3. Jest to pierwszy w pełni ekologiczny pojazd przeznaczony do szkolenia kandydatów na kierowców. Jest bardzo łatwy w prowadzeniu. Posiada szereg asystentów ułatwiających jazdę w tym: kamerę cofania, czujniki parkowania i automatycznie opuszczające się lusterka podczas jazdy do tyłu. Ten sam samochód podstawimy dla Was na egzamin państwowy do ośrodka egzaminacyjnego. Zapraszamy do formularza zapisów.