Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Szkoła Jazdy ENIGMA Skarżysko-Kamienna, ul. Sokola 21

ZAPRASZAMY DO FILII NASZEJ SZKOŁY JAZDY W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ

ul. Metalowców 54, 26-110 Skarżysko-Kamienna (budynek ZDZ)

Na terenie kompleksu ZDZ w Skarżysku – Kamienna przy ul. Metalowców 54  znajduje się obecnie FILIA Szkoły Jazdy ENIGMA w której można zapisać się na:

• KURSY wszystkich kategorii prawa jazdy: A, A1, A2, AM, B, B1, C, CE, D, T
  • JAZDY DODATKOWE na wszystkie kategorie prawa jazdy
  • kursy KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH,
  • kursy SZKOLEŃ OKRESOWYCH – KOD95
  • KURSY przewozu materiałów niebezpiecznych ADR

Czekają na Was doświadczeni instruktorzy i takie same pojazdy, którymi będziecie zdawać egzamin państwowy w WORD

Filia Szkoły Jazdy ENIGMA jest czynna

od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

telefon: 607 319 293

Aby zapisać się na kurs wystarczy przyjść do naszego biura w Skarżysku – Kamienna przy ul. Metalowców 54 lub zadzwonić pod numer:

607 319 293

W godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku czeka na Was nasz profesjonalny zespół obsługi kursanta.

Do 30 kwietnia 2022 tu Was obsługiwaliśmy – Skarżysko ul. Sokola 21:

ale to już historia – teraz zapraszamy

DO FILII SZKOŁY JAZDY ENIGMA W SKARŻYSKU przy ul. Metalowców 54

W Szkole Jazdy ENIGMA chcąc zrobić prawo jazdy możesz spersonalizować swoje szkolenie wybierając odpowiedni dla Ciebie kurs:

KURS PODSTAWOWY

KURS EXPRESOWY

KURS ROZSZERZONY

KURS ALL INCLUSIVE

KURS PODSTAWOWY – przeznaczony jest dla osób, które nie oczekują niczego więcej niż tego co w swojej ofercie mają wszystkie inne szkoły jazdy

KURS EXPRESOWY – przeznaczony jest dla osób które chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia pojazdu „na wczoraj”. Jeżeli czas jest Twoim głównym wyznacznikiem wybierz właśnie ten kurs. Średni czas trwania jazd kursowych wynosi tylko 15 dni!

KURS ROZSZERZONY – przeznaczony jest dla osób które chcą nauczyć się więcej i lepiej przygotować do egzaminu państwowego. Za niewiele większą opłatę otrzymujesz m.in. 5 dodatkowych godzin jazdy i pakiet teorii i testów egzaminacyjnych on-line w cenie kursu

KURS ALL INCLUSIVE – przeznaczony jest dla osób, które chcą mieć wszystko wliczone w cenę (bez żadnych dodatkowych kosztów) – płacisz raz i już wszystko masz. Jeżeli jesteś typem człowieka nie lubiącego żadnych pojawiających się dopłat – wybierz właśnie ten kurs.

Poniżej przedstawiamy wszystkie cennik kursów które możesz wybrać z naszej oferty.

Jeżeli chciałbyś o coś zapytać lub dowiedzieć się więcej nie zastanawiaj się tylko do nas dzwoń:

607 319 293

Na wszystkie kursy możesz zapisać się poprzez naszą stronę lub telefonicznie.

CENA STANDARDOWA KURSU PODSTAWOWEGO NA KATEGORIĘ B WYNOSI 2500 ZŁ (wszelkie zniżki, rabaty, kupony odejmujemy TYLKO od ceny podstawowej kursu)

INFORMACJE O KURSIE I ZAPISACH

Cennik wszystkich kategorii prawa jazdy które można zrobić w Szkole Jazdy ENIGMA

Cennik godzin dodatkowych

Cennik kursów na kwalifikacje zawodowe:

Jesteśmy certyfikowanym Ośrodkiem Szkoleń. W 2021 roku uzyskaliśmy po długich staraniach i wnikliwych kontrolach certyfikat ISO – naszą dewizą jest zdanie:

KURSANCIE JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI – PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM

Wszelkie kursy i szkolenia można zakupić w naszej Szkole na raty. Formalności załatwiamy w biurze i trwają zaledwie 15 minut – wystarczy dowód osobisty

Kursy i szkolenia zakupisz również w naszym sklepie internetowym

(kliknij w poniższy obrazek)

Twoje prawo jazdy w 10 krokach

prosto i przyjemnie!
  1. Zapisujesz się na kurs i go opłacasz
  2. Wykonujesz badania lekarskie i jedno zdjęcie
  3. Odbierasz z urzędu Profil Kandydata na Kierowcę - PKK
  4. Przyswajasz wiedzę teoretyczną online i rozwiązujesz pytania testowe
  5. Zdajesz egzamin teoretyczny w WORD
  6. Rozpoczynasz jazdy praktyczne
  7. Odbywasz zajęcia z pierwszej pomocy
  8. Zdajesz egzamin wewnętrzny praktyczny w Szkole Jazdy ENIGMA
  9. Zdajesz egzamin państwowy
  10. Odbierasz wymarzone PRAWO JAZDY

Pytania i odpowiedzi

Jak mogę opłacić kurs na prawo jazdy?
Opłacić kurs możesz na kilka sposobów:
  • przelewem bankowym
    Ośrodek Szkoleń ENIGMA s.c.
    25-004 Kielce, ul. Paderewskiego 14
    mBank: 17 1140 2004 0000 3602 3264 6988
  • BLIK-iem, Paynow, PayU, PayPal
  • gotówką (w Oddziale w Kielcach)
  • kartą płatniczą (w Oddziale w Kielcach
Czy mogę rozłożyć płatność na raty?
Tak, możesz rozłożyć opłatę za kurs. Opłatę za kurs możesz rozłożyć nawet na 12 rat! Wszelkie formalności załatwimy w biurze.
Czy prowadzicie badania lekarskie?
Tak, prowadzimy badania lekarskie. Badania wykonujemy w naszym Oddziale w Kielcach przy ul. Paderewskiego 14.
Badania wykonujemy w każdy:
  • czwartek, o godz. 15:00
  • piątek, o godz. 16:00
  • sobotę, o godz. 08:00
Aby zarezerwować konkretny termin badania zadzwoń pod nr 41 343 11 80 lub 602 309 181
Jak mogę zarezerwować egzamin państwowy?
Termin egzaminu możesz ustalić za pośrednictwem naszej Szkoły. Zadzwoń do nas pod nr 602 309 181.

Uwaga! Na egzamin możesz iść ze swoim instruktorem i możesz zdawać na samochodzie, którym uczyłaś/eś się jeździć

Cennik jazd dodatkowych na pojeździe z automatyczną skrzynią biegów

dod B

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

telefonicznie

609 523 583