Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Kursanci o SJ ENIGMA - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Kursanci o SJ ENIGMA:

Poniżej prezentujemy kilka opinii kursantów Szkoły Jazdy ENIGMA, których udzielili podczas zajęć, po skończonym kursie prawa jazdy i po zdanym egzaminie państwowym. Mamy nadzieję, że pomogą one wybrać niezdecydowanym właściwą szkołę –  Profesjonalną Szkołę Jazdy ENIGMA w Kielcach, która dobrze przygotuje ich do poruszania się w ruchu drogowym jak również zapewni profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego:

UWAGA Kursancie!

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi kursantami swoją opiną o Szkole Jazdy ENIGMA, powiedz o tym swojemu instruktorowi – on zrobi Ci pamiątkowe zdjęcie na tle pojazdu którym się uczyłeś jeździć i zanotuje Twoją opinie – pamiętaj Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i może być pomocna dla innych kursantów.

Wszystkim, którzy do tej pory wyrazili swoje opinie serdecznie dziękujemy i prosimy o nowe.