Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Kwietniowy kurs ADR - trwają zapisy - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Kwietniowy kurs ADR – trwają zapisy

Drodzy Zawodowi Kierowcy 🚛🚛🚛
Już w poniedziałek, 11 kwietnia 2022 o godz. 16:00 rozpoczynamy w Szkole Jazdy ENIGMA kurs ADR. ☢️☢️☢️
Celem przepisów regulujących przewóz materiałów niebezpiecznych jest zminimalizowanie lub znaczące ograniczenie prawdopodobieństwa zaistnienia wypadków oraz rozmiaru możliwych szkód. Stworzenie przepisów pozwoliło usystematyzować przewóz materiałów niebezpiecznych i dało wyraźne wytyczne jak należy to wykonywać. Przepisy dotyczące przewozu materiałów niebezpiecznych pozwalają zatem aby wykonywane przewozy były bezpieczne przy zachowaniu i poszanowaniu norm w nich zawartych.
‼️UWAGA‼️
Istnieje możliwość dofinansowania kursu w 80% z Bazy Usług Rozwojowych. Szczegóły na: www.enigma.kielce.pl/promocje
Jesteś zainteresowany/a kursem?
☎️602 309 181