Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Komunikat odnośnie zagrożenia epidemiologicznego - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Komunikat odnośnie zagrożenia epidemiologicznego

Szanowni Państwo!
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Wasze jak i nasze, prosimy aby osoby chore lub znajdujące się w grupie ryzyka zakażeniem tzw. koronawirusem nie przychodziły na zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne oraz sprawy biurowe załatwiały przez telefon lub e-mail.

Zajęcia praktyczne (jazdy) można odwołać do 12 godz. przed nimi bez żadnych konsekwencji.

Ponadto dla osób, które są w trakcie zajęć teoretycznych proponujemy dostęp do zajęć e-learningowych (przerabiacie materiał z domu przez Internet z nadzorem naszego wykładowcy).
Zajęcia teoretyczne stacjonarne będą prowadzone zgodnie z harmonogramem.
Zostawiamy Wam wybór:
1. Możecie przychodzić na zajęcia stacjonarne
2. Możecie wybrać zajęcia e-learningowe z domu przez Internet.
3. Możecie przepisać się na kolejny kurs stacjonarny – z zajęciami od kwietnia

W przypadku wybrania dostępu do zajęć on-line prosimy o kontakt z naszym biurem – podanie swojego aktualnego adresu e-mail oraz imienia i nazwiska:
Można to zrobić wysyłając:
1. e-mail na adres: enigma@home.pl
2. SMS na nr: 602309181