Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Dnia 01-03-2016 zarejestrowaliśmy nowy pojazd do nauki jazdy w Szkole Jazdy ENIGMA. - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Fabrycznie nowa ciężarówka MAN TGL 12.250 do szkolenia na kategorie C, CE i kwalifikacje zawodowe odebrana od dealera MAN już zarejestrowana i czeka tylko na przystosowanie do nauki jazdy. Wkrótce zapraszamy nowych kursantów na kursy prawa jazdy na pierwszej w kieleckich szkołach jazdy nowej ciężarówce identycznej jak ta wykorzystywana przez WORD do egzaminowania.

Poniżej nasz najnowszy pojazd w obiektywie aparatu: