Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Kursy Prawa Jazdy z 80% dofinansowaniem!!! - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Kursy Prawa Jazdy z 80% dofinansowaniem!!!

Chcesz zdobyć prawo jazdy za grosze? Zyskaj do 80% dofinansowania!

Od teraz znajdziesz nasze propozycje w Bazie Usług Rozwojowych:

• Dofinansowanie mogą uzyskać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa.
  • Jeśli pracujesz na umowę o pracę lub zlecenie poproś przełożonego o skierowanie na kurs.
  • Jeśli jesteś samo-zatrudniony po prostu zgłoś się do nas.

Co zrobić aby zapisać się na kurs i zapłacić za niego TYLKO: 20% ceny ?
1. Wejdź na stronę: www.it.kielce.pl/biznes-adapter.html – pobierz, wydrukuj i wypełnij wymagane dokumenty,
2. Udaj się z nimi do Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii mieszczącego się w Kielcach przy ul.Studenckiej 1 i podpisz umowę
3. Od teraz możesz zapisać się w BUR na wybrany kurs, lub poprosić nas o dostosowanie wybranego kursu do swoich potrzeb*
______________________________

*Chcesz dostosować któryś z kursów specjalnie dla Ciebie? Wymagasz badań lub dodatkowych materiałów szkoleniowych, potrzebujesz innych terminów? Po prostu skontaktuj się z nami, a przygotujemy odpowiednią ofertę szkoleniową – specjalnie dla Cienie. Dzwoń pod numer 602309181, lub pisz również, jeśli chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie korzystania z BUR. Zapraszamy!

Nasze usługi wpisane są do Bazy Usług Rozwojowych, dzięki czemu możesz na nie uzyskać dofinansowanie w kwocie nawet 80% kosztów!

Ty pokrywasz tylko 20% ceny!