Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Szkolenie praktyczne - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Szkolenie praktyczne:

Poniżej prezentujemy kilka filmów ze szkolenia praktycznego na płycie poślizgowej (Playlista YouTube – filmy zmieniają się automatycznie). Zapraszamy do oglądania:

Wstęp do szkolenia praktycznego grupy 8 osób – kursantów z oddziału Kielce, która wzięła udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych na płycie poślizgowej w miejscowości Polska Nowa Wieś, gmina Komprachcice koło Opola. Wszyscy kursanci zaliczyli cykl jazd praktycznych z wynikiem pozytywnym. Poniżej prezentujemy kilkanaście zdjęć z tych zajęć, oraz kilka filmów. Zapraszamy do oglądania (Playlista YouTube – filmy zmieniają się automatycznie):