Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Pomoce naukowe - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Pomoce naukowe:

W Szkole Jazdy ENIGMA posiadamy przygotowany specjalnie dla naszych kursantów podręcznik – oddzielnie opracowany dla każdej kategorii prawa jazdy, zawierający kompendium wiedzy z przepisów ruchu drogowego, techniki jazdy, obsługi pojazdu, oraz udzielania pierwszej pomocy.

Szanowny kursancie pamiętaj – ucz się tylko z dobrych i sprawdzonych pomocy naukowych – są one gwarancją Twojego dobrego przygotowania się do egzaminu państwowego.

Testy egzaminacyjne:

Zakupisz je w naszym biurze przy ul. Paderewskiego 14 w Kielcach lub w naszym sklepie internetowym

(kliknij w poniższy obrazek)

Teoria w domu:

E-kursy „Teoria w domu to pierwszy w Polsce e-learning z dostępem do całej bazy państwowych testów wykorzystywanych podczas egzaminowania kandydatów na kierowców w WORDach.
W ramach pakietu otrzymują Państwo:

• min. 90-dniowy dostęp do najlepszego w Polsce teoretycznego kursu internetowego dla kandydatów na kierowców zbudowanego
  • min. 90 dniowy dostęp do wszystkich pytań z państwowej bazy na daną kategorię
  • Podręcznik SPS na wybraną kategorię
  • Poradnik kursanta „Prawko krok po kroku”

ASSiEK to jedyna w Polsce platforma, która udostępnia kursantom państwową bazę pytań wykorzystywaną równolegle na egzaminach w WORDach. E-kursy „Teoria w domu”, zapewniają tym samym kursantom możliwość rozwiązania pytań testowych, jakie mogą zostać wylosowane na egzaminie państwowym dla kandydatów na kierowców.

E-kurs „Teoria w domu” może być realizowany zarówno bezpośrednio przez kursanta, jaki i z udziałem instruktora w OSK, który ma możliwość udzielania kursantowi wsparcia i konsultacji przez internet.

teoria_w_domu