Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Zapis na kurs / PKK - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Chciałbyś zapłacić za kurs prawa jazdy jedynie 20% ceny?

Jeżeli tak to skorzystaj z dofinansowania kursu w BUR.

80% ceny kursu zostanie Ci zrefundowane!

Podajemy 3 proste kroki do uzyskania dofinansowania:
1. Wejdź na stronę: http://www.it.kielce.pl/dla-firm/kadry-dla-biznesu.html – pobierz, wydrukuj i wypełnij wymagane dokumenty,
2. Udaj się z nimi do Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii mieszczącego się w Kielcach przy ul.Studenckiej 1 i podpisz umowę,
3. Od teraz możesz zapisać się na wybraną usługę: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=12373

Jeżeli masz jakieś pytania dzwoń: 602309181 lub pisz do nas: enigma@home.pl

NIE ZWLEKAJ BO PIENIĄDZE PRZEZNACZONE NA DOFINANSOWANIE NIEDŁUGO SIĘ SKOŃCZĄ!

Aby zapisać się na kurs prawa jazdy wystarczy mieć ze sobą 100 zł na pierwszą wpłatę i PKK (profil kandydata na kierowę)

Od 19.01.2013 przychodząc do Szkoły Jazdy należy posiadać PKK (Profil Kandydata na Kierowcę). Osoby nie posiadające PKK a mające zameldowanie w Kielcach powinny udać się do Urzedu Miasta Kielce

Urząd Miasta Kielce ul. Rynek 1(wejście od strony parkingu miejskiego)
godziny pracy: od poniedziałku do czwartku: 7.45 – 16.45, piątek 7.45 – 15.15

natomiast osoby z poza miasta udają się do Starostwa Powiatowego w Kielcach (gminy Piekoszów, Chęciny, Chmielnik, Górno, Radlin, Masłów, Morawica, Miedziana Góra, Borków i wszystkie inne okoliczne miejscowości)

Starostwo Powiatowe w Kielcach ul. Wrzosowa 44 (obok marketu Castorama)
godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7 – 14

Powiaty: Buski, Jędrzejowski, Konecki, Opatowski, Pińczowski, Sandomierski, Skarżyski, Starachowicki, Staszowski i Włoszczowski mają własne Starostwa Powiatowe na miejscu.

Osoby posiadające zameldowanie w innych miejscowościach powinny udać się do swojego urzędu miasta, lub starostwa powiatowego, gdzie będą mogły pobrać PKK.

Aby pobrać PKK należy złożyć w urzędzie następujące dokumenty:

– wniosek o wydanie uprawnień

– badanie lekarskie

– badanie psychologiczne (dotyczy osób na kat: C i CE)

– kolorowe zdjęcie o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm

– kserokopię dowodu osobistego, lub paszportu

– kserokopię prawa jazdy (dotyczy osób, które posiadają już jakąś kategorię prawa jazdy)

– zgodę rodziców (dotyczy osób niepełnoletnich)

Po otrzymaniu PKK należy dostarczyć go niezwłocznie do Szkoły Jazdy ENIGMA, aby móc rozpocząć szkolenie.

Oferta dla tych co nie mają czasu na bieganie po urzedach:

Jeżeli nie masz ochoty chodzić po urzędach, stać w kolejkach, i załatwiać formalności związanych z PKK – zrobimy to za Ciebie i w Twoim imieniu. W tym celu musisz przekazać nam niezbędne dokumenty:

• – Orzeczenie lekarskie (badania możesz zrobić w naszym gabinecie, koszt 200zł)
  • – Zdjęcie (takie jak do dowodu 3,5×4,5 cm)
  • – Wypełnioną zgodę rodziców (jeżeli nie masz ukończonych 18 lat)
  • – Ksero dowodu osobistego lub paszportu (zrobisz u nas w biurze)
  • – Upoważnienie do załatwiania spraw związanych z wyrobieniem i odebraniem PKK (wypełnisz w naszym biurze)
  • – Wniosek o wydanie prawa jazdy (wypełnisz w naszym biurze)

Koszt wykonania tej usługi za Ciebie wynosi jedyne 30zł ( w tym opłata urzędowa za upoważnienie)
Oferta dotyczy osób z Kielc i powiatu kieleckiego.

Poniżej prezentujemy wzór druku PKK otrzymywanego przez kursanta z urzędu: