Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads O Firmie - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Jesteśmy jedną z najstarszych w Kielcach szkół nauki jazdy. Szkoła Jazdy ENIGMA została założona dnia 1.09.1991. Od tego czasu wyszkoliliśmy ponad 42000 osób. Za swą siedzibę SJ ENIGMA obrała sobie budynek przy ul. Paderewskiego 14 w Kielcach i mieści się tam do dnia dzisiejszego.

KURSY PRAWA JAZDY

Szkoła Jazdy ENIGMA organizuje kursy na prawo jazdy kategorii: A, A1, A2, AM, B, B-automat, B1, BE, C, CE. W zakresie kategorii B proponujemy dodatkowo kursy na pojeździe z automatyczną skrzynią biegów, oraz kursy  dla osób niepełnosprawnych na specjalnie przystosowanym dla nich pojeździe. Szkoła Jazdy ENIGMA jest ośrodkiem dysponującym nowymi pojazdami szkoleniowymi takich samych marek jak w WORD Kielce.

KWALIFIKACJE ZAWODOWE
Zapraszamy na kursy kwalifikacji zawodowych w zakresie kat C, CE, D, DE. Organizujemy kursy na kwalifikację wstępną, przyspieszoną i uzupełniającą oraz Szkolenia Okresowe.

KURSY ADR

Organizujemy kurs ADR, które są wymaganym niezbędnym minimum w przypadku przewozów materiałów niebezpiecznych. Celem szkolenia jest odpowiednie przygotowanie kierowców do bezpiecznej pracy z towarami stanowiącymi poważne zagrożenie zdrowia i życia – samych kierowców, jak również innych uczestników ruchu.

BADANIA LEKARSKIE I PSYCHOLOGICZNE
Posiadamy swojego lekarza, który na miejscu w każdy piątek wykonuje badania lekarskie, oraz własną pracownię psychologiczną dla kierowców zawodowych. Aby zapisać się na badanie wystarczy zadzwonić – tel. 602309181

TEORIA
Kursancie – jeżeli nie chcesz uczęszczać na wykłady uruchomimy dla Ciebie Pakiet pod nazwą „Teoria w domu” abyś komfortowo mógł przygotować się do zajęć praktycznych. Pakiet zawiera również całą bazę oficjalnych państwowych pytań testowych. Program działa na wszystkich urządzeniach mobilnych z dostępem do internetu. Możesz go zakupić w naszym biurze.

PŁATNOŚCI
Za wszystkie usługi możesz zapłacić gotówką, przelewem, lub kartą kredytową / debetową.

SKLEP INTERNETOWY

Wszystkie towary możesz szanowny kursancie zakupić w naszym sklepie internetowym. (wystarczy kliknąć w poniższy obrazek)

(kliknij w poniższy obrazek)

SZKOLENIE
Nasza szkoła jazdy gwarantuje wysoki standard edukacji i konkurencyjne ceny. W Ośrodku Szkoleń Kierowców ENIGMA zwracamy osobistą uwagę na każdego z naszych uczniów i staramy się, aby każdy z nich był zadowolony. Zatrudniamy najbardziej wszechstronnych wykładowców i instruktorów z niespotykanym poziomem cierpliwości, profesjonalizmu i uwagi poświęcanej każdemu naszemu kursantowi.
Nasi instruktorzy jazdy to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy profesjonalistami – przyjdź i przekonaj się sam.
Zapraszamy!