Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Cennik kursu - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Cennik kursów:

W Szkole Jazdy ENIGMA chcąc zrobić prawo jazdy możesz spersonalizować swoje szkolenie wybierając odpowiedni dla Ciebie kurs:

KURS PODSTAWOWY

KURS EXPRESOWY

KURS ROZSZERZONY

KURS ALL INCLUSIVE

KURS PODSTAWOWY – przeznaczony jest dla osób, które nie oczekują niczego więcej niż tego co w swojej ofercie mają wszystkie inne szkoły jazdy

KURS EXPRESOWY – przeznaczony jest dla osób które chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia pojazdu „na wczoraj”. Jeżeli czas jest Twoim głównym wyznacznikiem wybierz właśnie ten kurs. Średni czas trwania jazd kursowych wynosi tylko 15 dni!

KURS ROZSZERZONY – przeznaczony jest dla osób które chcą nauczyć się więcej i lepiej przygotować do egzaminu państwowego. Za niewiele większą opłatę otrzymujesz m.in. 5 dodatkowych godzin jazdy i pakiet teorii i testów egzaminacyjnych on-line w cenie kursu

KURS ALL INCLUSIVE – przeznaczony jest dla osób, które chcą mieć wszystko wliczone w cenę (bez żadnych dodatkowych kosztów) – płacisz raz i już wszystko masz. Jeżeli jesteś typem człowieka nie lubiącego żadnych pojawiających się dopłat – wybierz właśnie ten kurs.

Poniżej przedstawiamy cennik kursów prawa jazd które możesz wybrać z naszej oferty. Jeżeli chciałbyś o coś zapytać lub dowiedzieć się więcej nie zastanawiaj się tylko do nas dzwoń – 0-602309181. Na wszystkie kursy możesz zapisać się poprzez naszą stronę lub telefonicznie.

Cennik kursów B automat

TOYOTA YARIS HYBRID:

Cennik kursów B automat

BMW I3:

Kurs zakupisz w naszym biurze i sklepie internetowym

(kliknij w poniższy obrazek)

Cennik jazd dodatkowych:

getin_raty

Płatność w systemie ratalnym:

Wszystkie kursy prawa jazdy oferowane przez Profesjonalną Szkołę Nauki Jazdy ENIGMA można rozłożyć na dogodne raty. Współpracujemy z 2 bankami, „InBank” i „Get in Bank”. Całą opłatę za kurs prawa jazdy można rozłożyć na raty.  Wszelkie formalności załatwiamy w biurze firmy. Prosimy pamiętać o przyniesieniu dowodu osobistego.