Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Teoria w domu - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Teoria w domu:

Od 1 stycznia 2015 został zniesiony obowiązek ukończenia szkolenia teoretycznego w Szkole Jazdy. Daje to kursantowi możliwość wyboru metody nauczania według własnych preferencji. Jedną z metod nauczania jest:

e-kurs TEORIA W DOMU

E-kurs „Teoria w domu” jest przeznaczony dla kursantów, którzy zdecydowali się przygotować do egzaminu na prawo jazdy bez chodzenia na wykłady. E-kurs „Teoria w domu” daje dostęp do kompletnych wykładów i całej bazy państwowych testów egzaminacyjnych wykorzystywanych podczas egzaminowania kandydatów na kierowców w WORDach.

Pakiet TEORIA W DOMU zakupisz w naszym biurze i sklepie internetowym (kliknij w poniższy obrazek)