Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Testy egzaminacyjne na Kwalifikację Wstępną ONLINE - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Testy egzaminacyjne na Kwalifikację Wstępną ONLINE

Kategoria:

TESTY KWALIFIKACJA WSTĘPNA

Poszerzony zbiór 812 pytań przygotowujących do egzaminu z Kwalifikacji Wstępnej kategorii C lub 902 pytań kategorii D.

Wszystkie pytania przedstawione zostały w przejrzysty sposób z fotografiami lub grafikami ułatwiającymi orientację w poszczególnych zagadnieniach.

Zalety korzystania z testów:

• Ujednolicony i uproszczony język, pozwala na łatwiejszy odbiór i skuteczniejszą naukę i powtórkę pytań.
  • Testy są ZAWSZE dostosowane do obowiązujących przepisów.
  • Można z nich korzystać jako z jedynego źródła lub w łatwy sposób można je połączyć z drukowaną wersją podręcznika lub testów.
  • Materiał opracowany przez ekspertów z dziedziny prawa i metodyki nauczania. Dzięki takiemu połączeniu informacje zawarte w podręczniku są ułożone w przejrzysty sposób.
  • Testy są ważne 30 dni od momentu aktywacji.