Error: Your upload path is not valid or does not exist: /szkola_jazdy/wp-content/uploads Kurs prawa jazdy kat. AM - Szkoła Jazdy ENIGMA Kielce - ul. Paderewskiego 14

Kurs prawa jazdy kat. AM

Kategoria:
Opis

Motorower (np. skuter), czyli pojazd dwu lub trójkołowy zaopatrzony w silnik o pojemności nieprzekraczającej 50 cm ³ lub w silnik elektryczny o mocy nie większej, niż 4 kW , którego cechy konstrukcyjne ograniczają prędkość jazdy do 45 km /h. Czterokołowiec lekki (np. quad), jest to pojazd, którego masa własna nie przekracza 350 kg, zaś cechy konstrukcyjne ograniczają prędkość jazdy do 45 km / h.

Cena kursu kategorii AM zawiera 10 godzin zajęć teoretycznych. Tylko u nas z uwagi na rozległość zagadnień jakie musisz przyswoić dostajesz w tej samej cenie 30 godzin zajęć teoretycznych. Nauczymy Cię przepisów ruchu drogowego, zaznajomisz się z budową oraz wyposażeniem motoroweru. Przekażemy Ci informacje dotyczące odpowiedniego ubioru na motorower oraz nauczysz się udzielać Pierwszą Pomocy Przedmedyczną. Z uwagi na to, że wykłady prowadzone są nie tylko pod kątem pojazdów jednośladowych otrzymasz wiele informacji dotyczących Techniki Jazdy. Wyjaśnimy Ci czym jest pojęcie między gazu, przeciwskrętu, dosiadu, przeciw wagi, dociążanie i odciążanie koła. Kolejnym krokiem do zdobycia prawa jazdy będzie 10 godzin zajęć praktycznych. Wtedy wielu z Was będzie miało swój pierwszy kontakt z motorowerem. Pierwsza jazda zostaje w pamięci na bardzo długo i na pewno każdy będzie ją wspominał z uśmiechem na twarzy w swojej dalszej przygodzie z motoryzacją. Doświadczony instruktor pokaże Ci jak wykonywać poszczególne zadania które będziesz musiał zaliczyć na egzaminie państwowym. Aby przywyknąć do poruszania się w ruchu drogowym udasz się na jazdę po mieście, pomoże Ci to również zapoznać się z trasą egzaminacyjną.